Ana içeriğe atla

Genç Objektifler ‘Doğanın Direnişi’ Ne Tanık Oldu

19.01.2010

ÇEKÜL Vakfı’nın da desteklediği “Doğanın Direnişi” konulu fotoğraf yarışmasının kazananları belli oldu. Genç Çevre Girişimi ve MSGSÜ İletişim Kulübü öncülüğünde düzenlenen yarışma, içinde yaşadığımız doğanın çektiği acıları konu aldı.

Birincilik ödülünü “Yanık Ev Sahibi” isimli eseriyle Antalya’dan Zafer Çengel, ikincilik ödülünü “Hayatta Kalabilmek” isimli eseriyle Edirne’den Umut Kılıç, üçüncülük ödülünü “Yeni Hayatında Mutluluklar” isimli eseriyle Balıkesir’den Serhat Çağlar kazandı. Mansiyon ödülleri için de İstanbul’dan Gizem Şahin’in “Son Nefes” isimli eseri ve Balıkesir’den Serhat Çağlar’ın “Bir Varmış” isimli eseri seçildi.

'Yanık Ev Sahibi'

Yarışmanın ödül töreni 22 Şubat 2010 saat 18:30 ‘da Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi (MSGSÜ) Osman Hamdi Bey Salonu'nda yapılacak. Törenin bitiminde açılacak olan yarışmanın ilk sergisi 26 Şubat Cuma saat 17:00'ye kadar sanatseverlerin ziyaretine açık olacak.

Yarışma, sonuçlar ve sergilerle ilgili tüm detaylara, projenin resmi internet sayfası olan www.doganindirenisi.org sitesinden ulaşabilirsiniz.

'Hayatta Kalabilmek'

'Son Nefes'

Tüm Haberler