Ana içeriğe atla

ÇEKÜL’den “Nikah Şekeri” alanlar eğitime destek veriyor

18.08.2017

ÇEKÜL Bilgi Ağacının, Anadolu’nun dört bir yanındaki çocuklara verdiği eğitimlere destek için yeni bir kampanya başlatıldı.  www.cekuldukkan.org  sitesinden alınabilecek her 50  “Eğitim Nikah Şekeri” sertifikası ile 20 öğrenciye destek olmak mümkün.

ÇEKÜL Vakfı’nın, 27 yıllık bilgi ve tecrübesini gelecek kuşaklara aktarma hedefiyle oluşturduğu ÇEKÜL Bilgi Ağacı,  Anadolu’nun dört bir yanında gerçekleştirdiği eğitimlere desteği artırmak için yeni bir projeyi daha hayata geçirdi. Nikah töreninde sevdiklerine ÇEKÜL Vakfının yeni hediyelik ürünü “Eğitim Nikâh Şekeri”ni  dağıtan çiftler, daha çok çocuğa eğitim verilmesine ve böylelikle kentlerimizin doğal ve kültürel mirasının korunmasına katkıda bulunmuş olacak. 

Nikâh töreninde konuklara eğitim sertifikası verilmesini amaçlayan bu kampanyada bağışlar, eğitimde fırsat eşitliği ilkesi göz önünde tutularak öğrencilere ulaştırılıyor. Her 50 eğitim sertifikasıyla 20 öğrenciye destek vermek mümkün oluyor.

Bu özel güne uygun bir tasarımla ve “Yeni kuşakların doğayı ve kültürel mirası korumalarına katkıda bulunduk” notuyla hazırlanan ÇEKÜL Eğitim Nikah Şekerine ve diğer “Mutlu Gün” hediyeliklerine, www.cekuldukkan.org sitesinden ulaşabilirsiniz. 

Tüm Haberler