Ana içeriğe atla

“7 AĞAÇ ORMANLARI”NDA SİZİN ADINIZA “NİKAH ŞEKERİ KORUSU” OLUŞTURALIM!

07.06.2007

ÇEKÜL Vakfı, nikâh hazırlığı yapan çiftler için doğa dostu, özgün bir armağan seçeneği sunuyor. Nikâh töreninizi unutulmaz kılmak için, nikâh şekeri yerine, davetlilere fidanlar armağan edebilirsiniz. Böylelikle bu mutlu günün anısına, ÇEKÜL Vakfı “7 Ağaç Ormanları”nda bir koru oluşturarak hem doğayı hem de davetlileri sevindirebilirsiniz. Ayrıca sembolik bir bağış karşılığında ÇEKÜL Vakfı tarafından özel olarak tasarlanmış davetiye ve zarftan da edinebilirsiniz.

Nikâh mevsiminin yaklaştığı şu günlerde birçok çift, bir yandan nikâh töreni için gün sayarken, bir yandan da son hazırlıklarını tamamlamaya çalışıyor. Siz de, nikah töreninizi özel kılmak, sevdiklerinize ve konuklarınıza bu güzel günün anısına kalıcı-doğa dostu bir armağan seçeneği sunmak istiyorsanız, işte size önerimiz:  

Davetlilerinize nikâh şekeri yerine, mutlu gününüz anısına fidanlar armağan ederek ÇEKÜL Vakfı “7 Ağaç Ormanları”nda bir koru oluşturabilirsiniz. Dağıtacağınız kartlarla da, nikâh şekeri yerine fidanlar diktiğinizi duyurabilirsiniz. Böylelikle konuklarınızı ve doğayı sevindirirken, doğayı korumaya yönelik çabalara ve son yılların küresel tehdidi olarak kabul edilen iklim değişikliğine karşı katkıda bulunabilirsiniz. 

Küçük bir koru oluşturabilmeniz için, en az “70 adet fidan” bağışında bulunmanız gerekiyor. Fidan sayısı kadar alacağınız duyuru kartlarına, herhangi bir bedel ödemeden sahip olabilirsiniz. Fidan sayısından fazla her bir duyuru kartını ise, 0.50 YTL bağış karşılığında alabilirsiniz. Ayrıca nikâh töreninize özel bu doğa dostu armağan için, bütçenize uygun seçenekler oluşturabilirsiniz.

En Özel Davetiye…

Size özel bir davetiyeye sahip olmakla birlikte doğaya da katkıda bulunmak istiyorsanız, ÇEKÜL Vakfı tarafından özel olarak tasarlanmış davetiye ve zarftan edinebilirsiniz. Davetiyeye, belirleyeceğiniz davet metnini bastırabilirsiniz.

Dilerseniz davet metninize; çiçek-çelenk göndermek yerine, doğaya “7 Ağaç” armağan etmelerini de ekleyebilirsiniz. 7 ağaç bedeli 30 YTL’dir.


 

Tüm Haberler